Apie mus

Paieškos forma

UAB RAVARA savo veiklą pradėjo 1994 metais lapkričio 8 d. Šiauliuose. Tais pačiais metais pradėjome kurti laidą Tauro ragas – tai laida apie medžioklę, gamtosaugą, miškininkystę. Ši laida transliuojama iki šiol BTV kanalu bei Mažeikių, Visagino, Elektrėnų, Panevėžio bei Šiaulių regioninėse televizijose.

UAB RAVARA direktorius Artūras Čalutka yra gerai žinomas medžiotojas Lietuvoje. Baigęs Maskvos žemės ūkio universitetą , gavo biologo-medžioklės žinovo diplomą, dirbo Šiaulių medžioklės ūkyje. 1994 metais įkūrė savo įmonę. Subūręs kūrybinę grupę ėmė kurti laidą apie medžioklę „Tauro ragas“.

Per daugiau nei dvidešimt metų susikaupė daug archyvinės medžiagos. Televizijos rėmai neleidžia mums parodyti visko ką nufilmuojame. Taip kilo mintis kurti dokumentinius filmus apie medžioklę. 2011 metais išleisti DVD kompaktai  „Vilko pėdomis“, „Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku“, „Ruginukės gaminimo ypatumai. 55“.

2013 metais pradėjome  bendradarbiauti su Rusijos kompanija ,,Strym“. Kuriame šiai TV kompanijai užsakomuosius filmus apie medžioklę.

2014 metais išleidome du rinkinius ,,Anei plauko, anei tauko“ apie medžiokles Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Kiekviename rinkinyje yra  po penkis filmus.

Ilgametė patirtis parodė, kad dirbti kokybiškai galima tik su profesionalia technika, kurią valdo profesionalūs darbuotojai. Susibūrus darniam, jaunam ir profesionaliam kolektyvui įkūrėme TV laidos „Tauro ragas“ video reklamos studiją. Kuriame pristatomuosius-reklaminius video filmus įmonėms, reklaminius video klipus.

2017 metų rudenį pradedame kurti laidą ,,Ohota na ohotu“ kuri transliuojama per Rusijos TV kanalą ,,Dikoe TV“

UAB RAVARA organizuoja įvairias medžiokles ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

2015 metais pradėjome naują veiklą. Tai parodų organizavimas. Pirma paroda ,,Tauro ragas 2015“ vyko Kauno Žalgirio arenoje. Išaugo parodos dalyvių ir lankytojų skaičius, todėl nuo 2016 metų parodos organizuojamos Lietuvos parodų centre Litexpo Vilniuje.

Prie parodos prisijungė žvejai ir kitokio aktyvaus laisvalaikio mėgėjai todėl pakeitėme parodos pavadinimą. Nuo 2016 metų paroda vadinas HHS.