Seimo KRK pritarė siūlymui žemės savininkams-medžiotojams suteikti teisę tapti medžiotojų klubo nariais

Paieškos forma

Seimo KRK pritarė siūlymui žemės savininkams-medžiotojams suteikti teisę tapti medžiotojų klubo nariais

seimo kkk

Lietuvos miško savininkų asociacija spalio paskelbė, jog Seimo Kaimo reikalų komitete, spalio 18 dieną, buvo audringai svarstomi Medźioklės įstatymo pakeitimai. Komiteto pirmininko Andrejaus Stančiko balsas nulėmė, kad komitetas pritarė Specialiųjų tyrimų tarnybos pasiūlymui visiems žemės savininkams nepriklausomai nuo jų nuosavybės teise valdomo žemės ploto ir atitinkantiems medžiotojams keliamus reikalavimus suteikti teisę tapti tuose plotuose medžiojančio medžiotojų kolektyvo nariu. 

Svarstant Eugenijuas Gentvilo pateiktas pataisas Medžioklės įstatymui Nr.XIIIP-349 https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/9b6ad8a0edf511e6be918a531b2126ab?positionInSearchResults=3&searchModelUUID=83465d1a-82ec-48a5-9a40-87638584de5a
Seimo KRK pritarė Specialiųjų tyrimų tarnybos pasiūlymui visiems žemės savininkams nepriklausomai nuo jų nuosavybės teise valdomo žemės ploto ir atitinkantiems medžiotojams keliamus reikalavimus suteikti teisę tapti tuose plotuose medžiojančio medžiotojų kolektyvo nariu. (STT siūlymus perskaityti galite čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAK/4741370112e011e7b6c9f69dc4ecf19f?jfwid=-19syzxdmai). E.Gentvilo teikiamą projektą komitetas nusprendė grąžinti rengėjui tobulinti.

Komitetas pradėjo svarstyti ir Seimo Aplinkos apsaugos komiteto Kęstučio Mažeikos teikiamas Medžioklės įstatymo pataisas Nr. XIIIP-435.
Apsispręsta tik dėl vieno dalyko - Seimo KRK nepritarė siūlymui sumažinti savivaldybėms tenkančią iš medžioklės plotų naudotojų mokamų mokesčių už medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudojimą dalį iki 50 % (šiuo metu - 70 %).
Tolesni šio projekto pasiūlymų svarstymai nukelti.

Komentarai (5)

Didziausia nesamone kokia tik galejo padaryti
Vice ministrui siulyciau atsistatydinti kol neisvaiste visu aplinkosaugai skirtu pinigu nes jis tik ir siekia pasipelnyti visu 100% tad mielieji medziotojai laikykit savo pinigines nes uz nudaros stovi svajotojas vice ministras
Šitam istatymui jau kai kurie klubai turi priešnuodį. Daugelyje klubų egzistuoja stojamasis mokestis apie 500-1000€ Kad žemių savininkai nelistu į klubą kai kurie klubai jau padarė 10000€ stojamajį mokestį. Ir praktiškai šitos pataisos tampa niekinės. Nes ne kiekvienas gali susimokėt tokius pinigus už priėmimą į klubą.
Pamastykit truputi priesnuodistai turintis burelius,jus galvojate ir netik,o jau isitikine kad miskai ir zverys yra jusu ,jau esate tikrai isnagleje savanaudziai.tikrai reikia medziokles istatymus keisti ir skubiai....
Gaila, kad istatymas taip sunkiai skinasi kelia. Ir labai gaila tu medziotoju kurie mintimis ir darbais vis dar gyvena tarybu sajungos laikais. Apsidairykit, kur ir kokioj santvarkoj gyvenat. Buve komunistai ir komjaunuoliai leidzia skiedalus ir smeizta i eteri apie zemes ir misku savininku busimus gyvunu naikinimus, savivaliavimus ir kitus ziaurumus medziojamu gyvunu atzvilgiu. Vejai. Skaitant ar klausant tokiu kalbu darosi pikta del tokiu viesuju rysiu.. Ryzto ir stiprybes komitetui tobulinant medziokles istatyma.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.