Šiaulių regione sumedžioti dar du vilkai

Paieškos forma

Šiaulių regione sumedžioti dar du vilkai

vilkai

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas gavo pranešimus apie Radviliškio ir Kelmės rajonuose sumedžiotus vilkus. Tad šį vilkų medžioklės sezoną, Šiaulių regione nuo medžiotojų kulkų krito jau šeši vilkai.

Jauniklė vilko patelė buvo sumedžiota Radviliškio rajone. Šaukoto seniūnijoje, Papušinio miške medžiotojų klubas „Gomerta“ vykdė varyminę medžioklę. Varovų pabaidyta vilko patelė išbėgo priešais vieną iš medžiotojų ir pastarojo šūvis buvo taiklus. Tai jau antras vilkas sumedžiotas šiemet Radviliškio rajone.

Dar vienas vilkas į medžiotojo taikiklį pakliuvo Kelmės rajone, Vaiguvos seniūnijoje. Sekmadienį Užgirių miške medžiojusio Užvenčio medžiotojų būrelio vienas medžiotojas, pastebėjo atskuodžianti vilką. Vyro šūvis buvo taiklus. Krito suaugęs patinas. Tai pirmas vilkas šį vilkų medžiojimo sezoną sumedžiotas Kelmės rajone. Pernai Kelmės rajone buvo sumedžiota daugiausiai, net keturi vilkai.

Šį vilkų medžioklės sezoną Šiaulių regione sumedžioti jau šeši vilkai. Po vieną vilką sumedžiota Plungės, Joniškio, Kelmės ir Akmenės rajonuose ir du vilkai Radviliškio rajone.

Praėjusį sezoną Šiaulių regione buvo sumedžiota 11 vilkų. Po vieną vilką nušauta Šiaulių bei Plungės rajonuose, du vilkai Radviliškio rajone, trys Mažeikių rajone. Daugiausiai vilkų – keturi, sumedžioti Kelmės rajone.

Aplinkos ministro Kęstučio Navicko įsakymų 2017 – 2018 metų sezoną Lietuvoje leista sumedžioti 60 vilkų. Šiuo metu jau sumedžiota daugiau kaip 30 šių plėšrūnų. Tikslų sumedžiotų vilkų skaičių galite rasti http://www.am.lt/VI/index.php#a/18935 . Vilkų medžioklės sezonas trunka iki balandžio 1 d., tačiau jeigu sezonui skirtas vilkų sumedžiojimo limitas bus išnaudotas anksčiau, sezonas aplinkos ministro įsakymu bus nutrauktas.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.