Apie mus

Paieškos forma

UAB RAVARA savo veiklą pradėjo 1994 metais lapkričio 8 d. Šiauliuose. Tais pačiais metais pradėjome kurti laidą Tauro ragas – tai laida apie medžioklę, gamtosaugą, miškininkystę. Ši laida iki šiol transliuojama BTV kanalu bei  Šiaulių regioninėje  televizijoje.

UAB RAVARA įkūrėjas a.a Artūras Čalutka buvo gerai žinomas medžiotojas Lietuvoje. Baigęs Maskvos žemės ūkio universitetą, gavo biologo-medžioklės žinovo diplomą, dirbo Šiaulių medžioklės ūkyje. 1994 metais įkūrė savo įmonę. Subūręs kūrybinę grupę ėmė kurti laidą apie medžioklę „Tauro ragas“.

Per daugiau nei dvidešimt metų susikaupė daug archyvinės medžiagos. Televizijos rėmai neleidžia mums parodyti visko ką nufilmuojame. Taip kilo mintis kurti dokumentinius filmus apie medžioklę. 2011 metais išleisti DVD kompaktai  „Vilko pėdomis“, „Anekdotai apie medžioklę su Raimondu Šilansku“, „Ruginukės gaminimo ypatumai. 55“.

2013 metais pradėjome  bendradarbiauti su Rusijos kompanija ,,Strym“. Kurėme šiai TV kompanijai užsakomuosius filmus apie medžioklę.

2014 metais išleidome du rinkinius ,,Anei plauko, anei tauko“ apie medžiokles Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Kiekvieną rinkinį sudaro  po penkis filmus.

Ilgametė patirtis parodė, kad dirbti kokybiškai galima tik su profesionalia technika, kurią valdo profesionalūs darbuotojai. Susibūrus darniam, jaunam ir profesionaliam kolektyvui įkūrėme TV laidos „Tauro ragas“ video reklamos studiją. Kuriame pristatomuosius-reklaminius video filmus įmonėms, reklaminius video klipus.

Nuo 2017 metų pasirašėme bendradarbiavimo sutartį  su Rusijos TV kanalu ,,Dikoe TV“. Iki 2020 metų kūrėme užsakomąją  laidą ,,Ohota na ohotu“.

UAB RAVARA organizuoja įvairias medžiokles ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.