BRIEDŽIO PATINAS SUMEDŽIOTAS DRAUDŽIAMU LAIKU

Paieškos forma

BRIEDŽIO PATINAS SUMEDŽIOTAS DRAUDŽIAMU LAIKU

Bokstelis tylusis varymas

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Kaišiadorių rajone, medžiotojų klubo „Palomenys“ medžioklės ploto vienete atlikto patikrinimo metu nustatė, kad tyliojo varymo metu medžiotojai sumedžiojo briedžio patiną, kuris buvo numetęs ragus. Briedžio patinas sumedžiotas draudžiamus laiku. Vadovaujantis Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklėmis briedžio patinai medžiojami nuo rugsėjo 1 iki gruodžio 15 d (tik medžiotojams selekcininkams). Patikrinimo metu briedis buvo pažymėtas briedžio patelės ar jauniklio licencija.

Po patikrinimo iš medžiotojų, kurie paleido taiklius šūvius į briedžio patiną buvo sulaikyti ginklai ir medžiotojo bilietai. Už šį pažeidimą pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 290 straipsnio 8 dalį gresia bauda nuo 800 iki 1800 eurų su teisės medžioti atėmimu iki penkerių metų. Gamtai padaryta žala siekia 5000 eurų.

Komentarai (2)

Kaip skaičiuojama padaryta gamtai žala?
Briedis sumedziotas sužeistas,jau praradęs svori,atrodė kaip jauniklis,medžioklės lape atzymetas,lupti nepradėtas,iš plotu neišvažiavę ,akto surasyti nespejo. Ar tai tokio dydžio nusikaltimas??? Kokį vaizduoja aplinkosaugininkai!!!

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.