Svarstyti 2018 m. VMVT veiklos uždaviniai

Paieškos forma

Svarstyti 2018 m. VMVT veiklos uždaviniai

VMVT posedis

Šiandien Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT) vyko VMVT teritorinių padalinių, pasienio veterinarijos postų (poskyrių), nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto vadovų pasitarimas.

VMVT direktorius ir pavaduotojai pristatė pagrindines 2018 m. veiklos gaires ir uždavinius, planus bei kontrolės principus. Susirinkusieji buvo supažindinti su įsigaliojusiais teisės aktų pasikeitimais. VMVT skyrių vedėjai apžvelgė savo kuruojamų sričių aktualijas.

Pasitarimo metu buvo apsvarstyti gyvūnų sveikatingumo ir gerovės klausimai, gyvūnų užkrečiamųjų ligų stebėsenos, valstybinės maisto ir veterinarinės kontrolės bei šios kontrolės metu atrenkamų gyvūninių produktų mėginių šių metų planai. VMVT specialistai supažindino su naujovėmis ir reikalavimais, keliamais rengiant šiuos planus.

„Drauge su kolegomis išgryninome svarbiausius 2018 m. veiklos prioritetus ir uždavinius. Svarbiausias akcentas – efektyvūs, pamatuoti ir rezultatyvūs kiekvieno inspektoriaus veiksmai. Iki afrikinio kiaulių maro pasireiškimo piko vasarą sieksime, kad visi ūkiai atitiktų biologinės saugos reikalavimus. Tuo tarpu tie, kuriems įdiegti ir laikytis biologinio saugumo reikalavimų pernelyg sudėtinga, visuomet gali pasinaudoti teikiamomis išmokomis už ankstyvą kiaulių paskerdimą ir paskersto gyvūno mėsą suvartoti savo reikmėms. Kitas uždavinys – lengvinti administracinę naštą verslui, ypač smulkiajam. Mažinsime patikrų skaičių, reikalaujamų dokumentų kiekį, daugiau dėmesio skirsime konsultavimui ir inspektorių kompetencijai kelti, pridėtinei vertei kurti“, – sakė VMVT direktorius Darius Remeika.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.