Olandijos ūkininkų ir žaliųjų sąmokslas

Paieškos forma

Olandijos ūkininkų ir žaliųjų sąmokslas

zasys

Kolegos žurnalistai iš Olandijos susisiekė su „Tauro rago“ redakcija ir papasakojo apie žiaurų laukinių žąsų susidorojimą jų šalyje.

Olandijoje žąsų medžioklė draudžiama, o ir prieš keliasdešimt metų didelių problemų, dėl šių paukščių populiacijos, šalis neturėjo. Tačiau traukdamos žiemoti į rytus, ir trumpam stabtelėdavusios Nyderlanduose, laukinės žąsys dabar tiesiog čia pasilieka. Jų skaičius išaugo nuo 100 000 iki 600 000. To pasekoje – užteršti vandens telkiniai, išmatomis apdergta žolė, daugybė ūkininkų skundų. Jų teigimu, žąsys nuskina javų varpas, sutrypia šiaudus, o šimtams ar tūkstančiams šių paukščių užpuolus pasėlius, pusę derliaus galima pamiršti. Olandijos ūkininkai ir žalieji susivienijo ir ėmėsi veiksmų. Siekdami sumažinti laukinių žąsų populiacijos skaičių iki 100 000 jie juos naikina… dujų kameromis. Tai visą pasaulį sukrėtęs masinių žudynių būdas. Tai itin žiaurus, antihumaniškas elgesys ne tik žmonių, bet ir gyvūnų atžvilgiu. Mūsų kolegų, žurnalistų iš Olandijos, ir mūsų nuomone, medžioklė, šiuo atveju, būtų humaniškesnis būdas mažinti šių paukščių populiaciją. Organizuojant medžiokles, žąsys būtų baidomos, ir tokių būdu emigruotų į kitas šalis. Medžioklių metu būtų išvengta masinių žudynių.

Kolegos iš Olandijos ne tik papasakojo apie laukinių žasų situaciją ir veiksmus jų šalyje, bet ir atsiuntė video reportažą, kuriuo norėtume pasidalinti. Video reportaže užfiksuotos žiaurios scenos, tad silpnesnių nervų žiūrovams žiūrėti nerekomenduojame.

Palikite atsiliepimą

Jūsų el.pašto adresas nebus rodomas ir naudojamas. Pažymėti laukai yra privalomi.*

To prevent automated spam submissions leave this field empty.